Siyonist zihniyeti kendini ele verdi!

Siyonist Maliye Bakanı Bezalel Smotrich “zorunlu göçün” Gazze için “tek insani çözüm” olduğunu söyledi.

Gazze’de katliam devam ederken bütün dünyada halklar “ateşkes” çağrısı yapıyor. Bu tepki karşısında Batılı devletler Siyonistlere eskisi gibi açıktan destek veremiyor ya da koşulsuz destek açıklamalarına ateşkes taleplerini eklemek zorunda kalıyorlar.

Gazze’deki katliamlarla Siyonistlerin ne amaçladığı ise farklı değerlendirmelerle açıklanıyor.

Kimileri Aksa Tufanı’ndaki hezimeti saklama çabası olarak yorumlarken kimileri ise intikam hırsıyla yapılan akılsız işler olarak değerlendiriyor. Gazze halkının Sina Çölü’ne sürülmesi iddiaları da dile getirilse de bunun en zor yol olduğu herkes tarafından şüphe götürmez bir gerçek.

Siyonist Maliye Bakanı Bezalel Smotrich ise zihniyetlerini ortaya dökecek şekilde sosyal medya hesabından Gazze’deki Filistinliler için “gönüllü göçü” “doğru insani çözüm” olarak desteklediğini söyledi.

Bezalel Smotrich’in bu sözleri Siyonistlerin resmi politikasının açıktan ifade edilmesi anlamına geliyor. Gazze halkı ise en başından beri bu niyetin farkında olarak hareket ediyor. Hiçbir şekilde direnişten taviz vermeyen Gazze halkı “burada kalacağız” diyerek özgürlükleri için ölümü göğüslediklerini her fırsatta dile getiriyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img

Sıcak Gelişmeler

Benzer Haberler